Новини

Компанія DIWEAVE на сьогодні є офіційним та ексклюзивним  постачальником продукції торгової марки  AULA в Україну.

Компанія DIWEAVE на сьогодні є офіційним та ексклюзивним постачальником продукції торгової марки AULA в Україну.

Dongguan Suoai Electronics – це китайська високотехнологічна компанія, що розпочала діяльність в 2002 році, в 2006 році стала ОЕМ партнером НР, а з 2019 року виробляє широкий спектр геймінгової периферії також і для Philips, AOC, Lenovo та багатьох інших відомих брендів.
DIWEAVE представляє інноваційну звукову систему

DIWEAVE представляє інноваційну звукову систему

DIWEAVE представляє інноваційну звукову систему Tronsmart Bang Max потужністю 130 Вт, яка, завдяки технології True Wireless Stereo, дозволяє синхронізувати музину та світлові ефекти від 2 до більше чим 100 Bang Max.
DW-toys анонсувала пазл EuroGraphics «Слава Україні»

DW-toys анонсувала пазл EuroGraphics «Слава Україні»

Пазли – це не просто гра з дитинства. Пазли – можливість заземлитись, побути тут і зараз. Можна сам на сам із собою, а можна з близькими. Вони дійсно допомагають покращити пам’ять. Це кращий тренажер пам’яті, плюс підтримка ментального здоров’я.
NZXT оновила системи рідинного охолодження
Kraken та Kraken Elite

NZXT оновила системи рідинного охолодження Kraken та Kraken Elite

Компанія Diweave, офіційний дистриб’ютор NZXT в Україні, представила нові системи рідинного охолодження серій Kraken та Kraken Elite.Як повідомляється, нові кулери пропонують високоякісне охолодження процесорів та відомий дизайн NZXT.
Diweave анонсувала лінійно-інтерактивні ДБЖ PowerWalker VI RLP

Diweave анонсувала лінійно-інтерактивні ДБЖ PowerWalker VI RLP

Компанія Diweave представила в Україні ДБЖ PowerWalker VI RLP. Це компактна лінійно-інтерактивна серія розміру 2U з можливістю розміщення у стійці. Серія представлена трьома ДБЖ потужністю 1, 2 та 3 кВа. Їх коефіцієнт вихідної потужності – 0,9.
ViewSonic розширила лінійку ігрових моніторів новою серією OMNI

ViewSonic розширила лінійку ігрових моніторів новою серією OMNI

Компанія Diweave, офіційний дистриб'ютор ViewSonic в Україні, повідомила про те, що виробник анонсував серію моніторів ViewSonic OMNI — нову лінійку моніторів, призначену для початківців та казуальних геймерів. Найновіші моделі моніторів ViewSonic із серії OMNI VX2416 та VX2716 – це економічні пристрої, що забезпечують продуктивність, а також чітку та плавну взаємодію під час роботи та ігор.
Ігрова периферія NZXT вже в Україні

Ігрова периферія NZXT вже в Україні

Компанія Diweave, офіційний дистриб'ютор NZXT в Україні, повідомила про розширення номенклатури пристроїв цього виробника, які постачаються в Україну. Механічні клавіатури, лазерні оптичні мишки, а також ергономічні килими NZXT вже надійшли в продаж і можуть бути придбані у роздрібних партнерів дистриб'ютора.
Нова лінійка корпусів NXZT H7 доступна в Україні

Нова лінійка корпусів NXZT H7 доступна в Україні

Компанія Diweave, офіційний дистриб'ютор NXZT у нашій країні, оголосила про початок продажів нової лінійки корпусів NXZT H7. До неї увійшли три моделі: H7, H7 Flow та H7 Elite. Зазначається, що кожна з них має вдосконалення для поліпшення охолодження, більше місця для новітніх компонентів і спрощені конструктивні особливості, що дають змогу зробити створення комп'ютера мрії реальністю.