Компанія Diweave, офіційний дистриб’ютор NZXT в Україні, представила нові системи рідинного охолодження серій Kraken та Kraken Elite.Як повідомляється, нові кулери пропонують високоякісне охолодження процесорів та відомий дизайн NZXT.

Рідинні охолоджувачі для ЦП «все в одному» Kraken Elite оснащені 2,36-дюймовим РК-екраном із вищою роздільною здатністю та частотою кадрів, кращим кутом огляду та вищою точністю кольору. Kraken має 1,54-дюймовий екран, на якому можна відображати температуру системи та статичні зображення від NZXT CAM.

Нова серія Kraken доступна в розмірах 240 мм, 280 мм і 360 мм, пропонуючи високу продуктивність завдяки безшумній ефективній помпі Asetek 7-го покоління. Користувачі можуть вибрати серед вентиляторів серії F з високим статичним тиском або F Core RGB, які можуть ефективно охолоджувати новітні процесори Intel і AMD.

NZXT CAM також оновлено новими функціями, такими як подвійна інфографіка та режим каруселі для відображення системних даних. Завдяки інтеграції GIPHY користувачі можуть отримати доступ до величезної бібліотеки GIF-файлів. Новий режим вебінтеграції дозволяє користувачам відображати дані з таких вебсайтів, як Google Photos, Spotify або будь-якого іншого вебсайту за їхнім вибором, додаючи ще більше налаштувань і функцій до своїх збірок ПК.

З пристроями поставляється безоплатне програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам відстежувати, контролювати та налаштовувати продукти NZXT.

Diweave повідомила, що нова продукція NZXT вже на складі - ціни на охолоджувачі Kraken починаються від 6499 грн, а на моделі Kraken Elite - від 11999 грн.